Твоя можливість спробувати себе в автомобільному спорті!
Відчуй себе професійним пілотом на одній з найкращих ралійних трас України!
подати заявку!
Маєш авто, любиш швидкість та мрієш відчути себе професійним пілотом?
Тоді не прогав свій шанс!

Тепер для того, щоб спробувати себе в автомобільному спорті, не обов’язково збирати потужне спортивне авто та купувати дороге екіпірування!

Достатньо просто взяти участь в одному з етапів кубка «AERORING» – ралі на серійних автомобілях, в якому ти гарантовано зможеш відчути себе професійним спортсменом навіть на цивільному авто без спеціального обладнання!

Змагальна траса «AERORING» розташована в аеропорту міста Черкаси. Це асфальтове покриття відмінної якості, на якому прокладена важка в плані кермування, цікава та динамічна, та в той же час максимально безпечна траса довжиною майже 50 км.

Шанс потрапити в аварію або пошкодити автомобіль на ній такий самий, як і на абсолютно порожній дорозі загального користування.

Тому в змаганнях можуть брати участь будь-які серійні автомобілі у стандартній комплектації, а спеціальна підготовка у більшості доступних класів не потрібна.

Розташування траси:
Черкаси
вул. Смілянська, 168
Аеропорт «Черкаси»
Відстань:
64,0 км
Довжина спецділянок:
49,0 км
Класи:
 • Стандартні автомобілі до 1,6л
 • Стандартні автомобілі до 2,0л
 • Стандартні автомобілі понад 2,0л моно привід
 • Стандартні автомобілі понад 2,0л повний привід
 • Спортивні автомобілі моно привід
 • Спортивні автомобілі повний привід
Регламент змагань:
Організатори:
Автомобільна федерація України
Автомобільний клуб «Черкаси»

У 2018 році на трасі «AERORING» пройдуть чотири етапи Трофею Автомобільної федерації України з ралі на серійних автомобілях, об’єднані в кубок «AERORING CUP». На кожному з етапів учасників чекають оновлені дистанції різного рівня важкості та конфігурації.

А це означає, що у тебе буде можливість не тільки випробувати себе в автомобільному спорті та вдосконалити навички управління автомобілем, а й позмагатися за велику кількість призових місць та нагород від організаторів та спонсорів турніру!

Що необхідно для того, щоб взяти участь?
 • Подати заявку і підтвердити участь.
 • Отримати ліцензію водія

  Для того, щоб стати учасником змагань, необхідно бути членом Автомобільної федерації України та мати водійську ліцензію «початкового рівня» (ліцензія водія «ДЛ»).

  При отриманні ліцензії вам нададуть набір документів, з якими потрібно ознайомитися до змагання, щоб розуміти правила перегонів.

 • Підготувати автомобіль відповідно до одного з класів

  У змаганнях можуть брати участь будь-які серійні автомобілі стандартної комплектації. Спеціальна спортивна підготовка в більшості доступних класів не потрібна

 • Зібрати команду і приїхати на змагання

  Екіпаж ралійного автомобіля має формуватися з двох учасників - пілота і штурмана. Рекомендуємо особливу увагу приділити саме вибору і підготовці штурмана: в екіпажах, які претендують на спортивні результати, штурман керує автомобілем нарівні з пілотом.

 • Пройти технічну перевірку

  Для вдалого проходження технічної перевірки вам знадобляться: надійно зафіксовані сидіння,паски безпеки і акумулятор; працюючі освітлювальні прилади; аптечка, вогнегасник, знак аварійної зупинки.

 • Запастися везінням і випробувати себе на нашій трасі!
Стартовий внесок:
Стандартна
вартість

Вартість участі в одному етапі ралі при оплаті в день старту змагання (Попередня реєстрація обов'язкова!)

2000 грн

Додатково оплачуються:
Водійські ліцензії пілота і штурмана.
Вартість однієї ліцензії - 500 грн. (разово)

Ліцензія дійсна упродовж одного календарного року і дає право участі у всіх офіційних змаганнях Автомобільної федерації України для серійних автомобілів

Попередня реєстрація та оплата

Вартість участі в одному етапі ралі за умови попередньої реєстрації та оплати не пізніше, ніж за 10 днів до старту змагання

2000 грн 1500 грн

Додатково оплачуються:
Водійські ліцензії пілота і штурмана.
Вартість однієї ліцензії - 500 грн. (разово)

Ліцензія дійсна упродовж одного календарного року і дає право участі у всіх офіційних змаганнях Автомобільної федерації України для серійних автомобілів

VIP-пакет «4 етапи»

Вартість участі у всіх чотирьох етапах чемпіонату за умови попередньої реєстрації та оплати

4*2000=8000 грн 5000 грн
Додаткові бонуси:
 • Водійські ліцензії «ДЛ» на екіпаж - В ПОДАРУНОК! (Не включається вартість членства в ФАУ 200 грн / шт.)
 • Адміністративна перевірка та технічна інспекція у зручний для вас час (в рамках регламенту змагань)
 • Закріплення за учасником обраного стартового номеру на увесь рік
 • Якісні фото автомобіля та екіпажу від нашого фотографа (5 шт.)
Особливості наших змагань:
унікальна
траса
Ми пропонуємо якісну, безпечну, але складну в плані управління ралійну трасу. Особливістю змагань є унікальне для України асфальтне покриття, яке дозволяє зробити гонку максимально цікавою і динамічною.
професійна
організація
Організація чемпіонату проходить за підтримки Автомобільної федерації України. Співробітники ФАУ здійснюють контроль безпеки при підготовці та проведенні наших змагань. А також забезпечують професійне спортивне суддівство.
Медіа
підтримка
Широке висвітлення на телебаченні, в пресі, інтернет-виданнях, а також наявність якісних онлайн-трансляцій допоможе партнерам вашої команди підвищити імідж і пізнаваність їх брендів, а вашим друзям - вболівати за ваш екіпаж протягом всієї серії змагань!
Залишилися питання?
Ми передзвонимо!